DSC1122AE1-312.5000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1122AE1-312.5000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1122AE1-312.5000T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 312.5000MHZ LVPECL SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1122AE1-312.5000T.pdf2.DSC1122AE1-312.5000T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1122AE1-312.5000T
Tau Wae DSC1122AE1-312.5000T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 312.5000MHZ LVPECL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4140 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1122AE1-312.5000T.pdf2.DSC1122AE1-312.5000T.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa DSC1122
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Exposed Pad Whakaputa LVPECL
Ētahi Ingoa DSC1122AE1-312.5000TMCR Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 312.5MHz Whakaahuatanga Taipitopito 312.5MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Tae - Whakaaetanga (Max) 58mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 22mA
Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1122AE1-150.0000
DSC1122AE1-150.0000
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 150.000MHZ LVPECL SMD
I roto i te taonga: 5532 pcs
Tikiake: DSC1122AE1-150.0000.pdf
RFQ
DSC1122AE1-100.0000T
DSC1122AE1-100.0000T
Whakaahuatanga: MEMS OSCILLATOR
I roto i te taonga: 4974 pcs
Tikiake: DSC1122AE1-100.0000T.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: OSC MEMS 312.5MHZ LVPECL SMD