DSC1104DL5-040.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1104DL5-040.0000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1104DL5-040.0000T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 40.000MHZ HCSL SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1104DL5-040.0000T.pdf2.DSC1104DL5-040.0000T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1104DL5-040.0000T
Tau Wae DSC1104DL5-040.0000T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 40.000MHZ HCSL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5838 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1104DL5-040.0000T.pdf2.DSC1104DL5-040.0000T.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa DSC1104
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa HCSL
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±10ppm Rautanga 40MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 40MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 42mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 95µA Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1105DL1-027.0000
DSC1105DL1-027.0000
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: MEMS OSCILLATOR
I roto i te taonga: 4194 pcs
Tikiake: DSC1105DL1-027.0000.pdf
RFQ
DSC1104DI1-156.2500T
DSC1104DI1-156.2500T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD
I roto i te taonga: 5521 pcs
Tikiake: DSC1104DI1-156.2500T.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: OSC MEMS 40.000MHZ HCSL SMD