DSC1104DL5-040.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1104DL5-040.0000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1104DL5-040.0000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 40.000MHZ HCSL SMD
Ngā Rauemi: 1.DSC1104DL5-040.0000.pdf2.DSC1104DL5-040.0000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1104DL5-040.0000
Tau Wae DSC1104DL5-040.0000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 40.000MHZ HCSL SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3961 pcs Pepa Raraunga 1.DSC1104DL5-040.0000.pdf2.DSC1104DL5-040.0000.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa DSC1104
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa HCSL
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±10ppm Rautanga 40MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 40MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 42mA