DSC1102NE1-148.5000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1102NE1-148.5000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1102NE1-148.5000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua MEMS OSCILLATOR, LOW POWER, LVPE
Ngā Rauemi: DSC1102NE1-148.5000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1102NE1-148.5000
Tau Wae DSC1102NE1-148.5000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 57332 pcs Pepa Raraunga DSC1102NE1-148.5000.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa DSC1102
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 148MHz Whakaahuatanga Taipitopito 148MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 95µA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -
Kaitautoko Ake MEMS Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1102DI5-162.0000
DSC1102DI5-162.0000
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 162.000MHZ LVPECL SMD
I roto i te taonga: 5741 pcs
Tikiake: DSC1102DI5-162.0000.pdf
RFQ
DSC1103AE1-075.0000
DSC1103AE1-075.0000
Whakaahuatanga: OSC MEMS 75.000MHZ LVDS SMD