DSC1102DI5-135.0000
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1102DI5-135.0000
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Ngā Rauemi: DSC1102DI5-135.0000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1102DI5-135.0000
Tau Wae DSC1102DI5-135.0000 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4231 pcs Pepa Raraunga DSC1102DI5-135.0000.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 2.25 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVPECL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±10ppm Rautanga 135MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 135MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 2.25 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 85mA