DSC1101AI5-056.3200
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1101AI5-056.3200
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua MEMS OSCILLATOR
Ngā Rauemi: DSC1101AI5-056.3200.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1101AI5-056.3200
Tau Wae DSC1101AI5-056.3200 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5237 pcs Pepa Raraunga DSC1101AI5-056.3200.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa DSC1101
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Exposed Pad Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±10ppm Rautanga 56.32MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 56.32MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Exposed Pad Tae - Whakaaetanga (Max) 95µA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) - Kaitautoko Ake MEMS
Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1101AI5-019.4400T
DSC1101AI5-019.4400T
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
I roto i te taonga: 5788 pcs
Tikiake: DSC1101AI5-019.4400T.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: OSC MEMS 64.0000MHZ CMOS SMD