DSC1101AI5-019.4400
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1101AI5-019.4400
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Ngā Rauemi: DSC1101AI5-019.4400.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1101AI5-019.4400
Tau Wae DSC1101AI5-019.4400 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga MEMS OSCILLATOR, LOW POWER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5944 pcs Pepa Raraunga DSC1101AI5-019.4400.pdf
Tuhinga o mua 2.25 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa DSC1101
Ratonga - Packaging Tube
Paa / Case 6-SMD, No Lead Exposed Pad Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±10ppm
Rautanga 19.44MHz Whakaahuatanga Taipitopito 19.44MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Standby (Power Down) 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Tae - Whakaaetanga (Max) 35mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 95µA