DSC1003DL2-148.5000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1003DL2-148.5000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1003DL2-148.5000T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 148.5MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1003DL2-148.5000T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1003DL2-148.5000T
Tau Wae DSC1003DL2-148.5000T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 148.5MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4821 pcs Pepa Raraunga DSC1003DL2-148.5000T.pdf
Tuhinga o mua 1.8 ~ 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa DSC1003
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Ētahi Ingoa DSC1003DL2-148.5000TCT Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 148.5MHz Whakaahuatanga Taipitopito 148.5MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 ~ 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 9.6mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 15µA