DSC1003DL2-080.0000T
Hua Hua
Tau Wae: DSC1003DL2-080.0000T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua MEMS OSCILLATOR, LOW POWER
Ngā Rauemi: DSC1003DL2-080.0000T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1003DL2-080.0000T
Tau Wae DSC1003DL2-080.0000T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4155 pcs Pepa Raraunga DSC1003DL2-080.0000T.pdf
Tuhinga o mua 1.7 V ~ 3.3 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 80MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 80MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 11.9mA