DSC1003AE2-024.0000T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1003AE2-024.0000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1003AE2-024.0000T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 24.0000MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1003AE2-024.0000T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1003AE2-024.0000T
Tau Wae DSC1003AE2-024.0000T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 24.0000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4794 pcs Pepa Raraunga DSC1003AE2-024.0000T.pdf
Tuhinga o mua 1.8 ~ 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa DSC1003
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Exposed Pad Whakaputa CMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 24MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 24MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 ~ 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Exposed Pad Tae - Whakaaetanga (Max) 6mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 15µA Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1001DL5-133.3330T
DSC1001DL5-133.3330T
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 133.333MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 4683 pcs
Tikiake: DSC1001DL5-133.3330T.pdf
RFQ
DSC1003AE2-024.0000
DSC1003AE2-024.0000
Whakaahuatanga: OSC MEMS 24.0000MHZ CMOS SMD