DSC1001DL5-133.3330
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001DL5-133.3330 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1001DL5-133.3330
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 133.3330MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1001DL5-133.3330.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
560 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1001DL5-133.3330
Tau Wae DSC1001DL5-133.3330 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 133.3330MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 55813 pcs Pepa Raraunga DSC1001DL5-133.3330.pdf
Tuhinga o mua 1.7 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa DSC1001
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±10ppm
Rautanga 133.333MHz Whakaahuatanga Taipitopito 133.333MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 8.7mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 15µA
Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1003AE2-024.0000
DSC1003AE2-024.0000
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 24.0000MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 4073 pcs
Tikiake: DSC1003AE2-024.0000.pdf
RFQ
DSC1001DL5-125.0000T
DSC1001DL5-125.0000T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 125.000MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 53584 pcs
Tikiake: DSC1001DL5-125.0000T.pdf
RFQ
DSC1001DL5-133.3330T
DSC1001DL5-133.3330T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 133.333MHZ CMOS SMD