DSC1001CE1-037.1250
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001CE1-037.1250 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1001CE1-037.1250
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 37.125MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1001CE1-037.1250.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
990 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1001CE1-037.1250
Tau Wae DSC1001CE1-037.1250 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 37.125MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 89441 pcs Pepa Raraunga DSC1001CE1-037.1250.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.3 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1001
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 37.125MHz Whakaahuatanga Taipitopito 37.125MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 7.2mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 15µA
Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1001CE1-033.3300T
DSC1001CE1-033.3300T
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: MEMS OSCILLATOR
I roto i te taonga: 5707 pcs
Tikiake: DSC1001CE1-033.3300T.pdf
RFQ
DSC1001CE1-037.1250T
DSC1001CE1-037.1250T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 37.1250MHZ CMOS SMD