DSC1001CE1-033.8688T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001CE1-033.8688T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1001CE1-033.8688T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 33.8688MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1001CE1-033.8688T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1001CE1-033.8688T
Tau Wae DSC1001CE1-033.8688T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 33.8688MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 100296 pcs Pepa Raraunga DSC1001CE1-033.8688T.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.3 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa DSC1001
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Ētahi Ingoa 576-4918-2
DSC1001CE1-033.8688T-ND
Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 33.8688MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 33.8688MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8 V ~ 3.3 V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 7.2mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 15µA Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1001CE1-037.1250T
DSC1001CE1-037.1250T
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 37.1250MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 4919 pcs
Tikiake: DSC1001CE1-037.1250T.pdf
RFQ
DSC1001CE1-033.8688
DSC1001CE1-033.8688
Whakaahuatanga: OSC MEMS 33.8688MHZ CMOS SMD