DSC1001BI2-018.4320
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
DSC1001BI2-018.4320 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1001BI2-018.4320
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 18.4320MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1001BI2-018.4320.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
936 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1001BI2-018.4320
Tau Wae DSC1001BI2-018.4320 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 18.4320MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78086 pcs Pepa Raraunga DSC1001BI2-018.4320.pdf
Tuhinga o mua 1.7 V ~ 3.6 V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa DSC1001
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 18.432MHz Whakaahuatanga Taipitopito 18.432MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 6.3mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 15µA
Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1001BI2-020.0000T
DSC1001BI2-020.0000T
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 20.000MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 5716 pcs
Tikiake: DSC1001BI2-020.0000T.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: OSC MEMS 20.0016MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 4237 pcs
Tikiake: DSC1001BI2-020.0016T.pdf
RFQ
DSC1001BI2-018.4320T
DSC1001BI2-018.4320T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 18.432MHZ CMOS SMD