DSC1001BI2-016.3840
Microchip TechnologyMicrochip Technology
DSC1001BI2-016.3840 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DSC1001BI2-016.3840
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 16.3840MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: DSC1001BI2-016.3840.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DSC1001BI2-016.3840
Tau Wae DSC1001BI2-016.3840 Kaihanga Microchip Technology
Whakaahuatanga OSC MEMS 16.3840MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 90839 pcs Pepa Raraunga DSC1001BI2-016.3840.pdf
Momo MEMS (Silicon) Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Ahua Tae 1.8 V ~ 3.3 V Raupapa DSC1001
RoHS Tūnga Tube Ratonga AEC-Q100
Ko te poari 4-SMD, No Lead Whakaputa Standby (Power Down)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waehanga Kaihanga DSC1001BI2-016.3840
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Te Manawanui Toa ±25ppm
Tautanga - Whakaputa 1 15µA Rautanga 16.384MHz
Whakaahua nui 16.384MHz CMOS MEMS (Silicon) Oscillator Surface Mount 1.8 V ~ 3.3 V 6.3mA Standby (Power Down) Whakaahuatanga OSC MEMS 16.3840MHZ CMOS SMD
Tae - Whakaaetanga (Max) CMOS Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 6.3mA
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DSC1001BI2-016.0000T
DSC1001BI2-016.0000T
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: OSC MEMS 16.000MHZ CMOS SMD
I roto i te taonga: 4716 pcs
Tikiake: DSC1001BI2-016.0000T.pdf
RFQ
DSC1001BI2-016.3840T
DSC1001BI2-016.3840T
Whakaahuatanga: OSC MEMS 16.384MHZ CMOS SMD