COM20020I3V-DZD
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
COM20020I3V-DZD Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: COM20020I3V-DZD
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC CTRLR LAN UNIV 2KX8 28-PLCC
Ngā Rauemi: 1.COM20020I3V-DZD.pdf2.COM20020I3V-DZD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o COM20020I3V-DZD
Tau Wae COM20020I3V-DZD Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 6403 pcs Pepa Raraunga 1.COM20020I3V-DZD.pdf2.COM20020I3V-DZD.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-PLCC (11.51x11.51)
Ngā Paerewa ARCNET 878.1 Raupapa -
Tuhinga ARCNET Packaging Tube
Paa / Case 28-LCC (J-Lead) Ētahi Ingoa 638-1002-5
COM20020I3VDZD
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga Parallel Mahinga Controller
Whakaahuatanga Taipitopito ARCNET Controller ARCNET 878.1 Parallel Interface 28-PLCC (11.51x11.51) I teie nei - Te tuku 20mA