COM20019I-DZD-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
COM20019I-DZD-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: COM20019I-DZD-TR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC CTRLR ARCNET 2KX8 RAM 28PLCC
Ngā Rauemi: COM20019I-DZD-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o COM20019I-DZD-TR
Tau Wae COM20019I-DZD-TR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 15574 pcs Pepa Raraunga COM20019I-DZD-TR.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 28-PLCC (11.51x11.51)
Ngā Paerewa ARCNET 878.1 Raupapa -
Tuhinga ARCNET Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 28-LCC (J-Lead) Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga Parallel
I teie nei - Te tuku 20mA Tau Wae Tuakiri COM20019
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
COM20020I-DZD
COM20020I-DZD
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC CTRLR LAN UNIV 2KX8 28-PLCC
I roto i te taonga: 6939 pcs
Tikiake: COM20020I-DZD.pdf
RFQ
COM2/FHU-S
COM2/FHU-S
Kaihanga: American Electrical, Inc.
Whakaahuatanga: H&LE UTS 150N & UTS 250N
I roto i te taonga: 205 pcs
Tikiake: COM2/FHU-S.pdf
RFQ
COM1601
COM1601
Kaihanga: Pimoroni
Whakaahuatanga: MINI SPEAKER 4O (3W)