ATXMEGA32E5-MNR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATXMEGA32E5-MNR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATXMEGA32E5-MNR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 32KB FLASH 32VQFN
Ngā Rauemi: 1.ATXMEGA32E5-MNR.pdf2.ATXMEGA32E5-MNR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATXMEGA32E5-MNR
Tau Wae ATXMEGA32E5-MNR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 30082 pcs Pepa Raraunga 1.ATXMEGA32E5-MNR.pdf2.ATXMEGA32E5-MNR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 32-VQFN (5x5)
Tere 32MHz Raupapa AVR® XMEGA® E5
Rahi RAM 4K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 32KB (16K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 32-VFQFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa ATXMEGA32E5-MNRCT Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA) Tau o I / O 26
Rae EEPROM 1K x 8 Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® XMEGA® E5 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 32-VQFN (5x5)