ATXMEGA32E5-M4UR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATXMEGA32E5-M4UR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 32KB FLASH 32UQFN
Ngā Rauemi: ATXMEGA32E5-M4UR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATXMEGA32E5-M4UR
Tau Wae ATXMEGA32E5-M4UR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 47119 pcs Pepa Raraunga ATXMEGA32E5-M4UR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 32-UQFN (4x4)
Tere 32MHz Raupapa AVR® XMEGA® E5
Rahi RAM 4K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 32KB (16K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 32-UFQFN Exposed Pad
Ētahi Ingoa ATXMEGA32E5-M4URTR Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 26
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 1K x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® XMEGA® E5 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 32-UQFN (4x4) Raraunga Raraunga A/D 16x12b, D/A 2x12b