ATXMEGA16A4U-CNR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATXMEGA16A4U-CNR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 16KB FLASH 49VFBGA
Ngā Rauemi: 1.ATXMEGA16A4U-CNR.pdf2.ATXMEGA16A4U-CNR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATXMEGA16A4U-CNR
Tau Wae ATXMEGA16A4U-CNR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4931 pcs Pepa Raraunga 1.ATXMEGA16A4U-CNR.pdf2.ATXMEGA16A4U-CNR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 49-VFBGA (5x5)
Tere 32MHz Raupapa AVR® XMEGA® A4U
Rahi RAM 2K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 16KB (8K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 49-VFBGA
Oscillator Momo Internal Tae Mahi 0°C ~ 105°C (TA)
Tau o I / O 34 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 1K x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® XMEGA® A4U Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 16KB (8K x 16) FLASH 49-VFBGA (5x5) Raraunga Raraunga A/D 12x12b, D/A 2x12b