ATXMEGA16A4U-ANR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATXMEGA16A4U-ANR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATXMEGA16A4U-ANR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP
Ngā Rauemi: 1.ATXMEGA16A4U-ANR.pdf2.ATXMEGA16A4U-ANR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATXMEGA16A4U-ANR
Tau Wae ATXMEGA16A4U-ANR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 31662 pcs Pepa Raraunga 1.ATXMEGA16A4U-ANR.pdf2.ATXMEGA16A4U-ANR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-TQFP (10x10)
Tere 32MHz Raupapa AVR® XMEGA® A4U
Rahi RAM 2K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 16KB (8K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 44-TQFP
Ētahi Ingoa ATXMEGA16A4U-ANRCT Oscillator Momo Internal
Tae Mahi 0°C ~ 105°C (TA) Tau o I / O 34
Rae EEPROM 1K x 8 Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® XMEGA® A4U Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 16KB (8K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)