ATTINY13V-10SSU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATTINY13V-10SSU
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC
Ngā Rauemi: 1.ATTINY13V-10SSU.pdf2.ATTINY13V-10SSU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATTINY13V-10SSU
Tau Wae ATTINY13V-10SSU Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 91349 pcs Pepa Raraunga 1.ATTINY13V-10SSU.pdf2.ATTINY13V-10SSU.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Tere 10MHz Raupapa AVR® ATtiny
Rahi RAM 64 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 1KB (512 x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ētahi Ingoa ATTINY13V10SSU Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 6
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 64 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 1KB (512 x 16) FLASH 8-SOIC Raraunga Raraunga A/D 4x10b