ATTINY13V-10PU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATTINY13V-10PU
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8DIP
Ngā Rauemi: 1.ATTINY13V-10PU.pdf2.ATTINY13V-10PU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATTINY13V-10PU
Tau Wae ATTINY13V-10PU Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 88659 pcs Pepa Raraunga 1.ATTINY13V-10PU.pdf2.ATTINY13V-10PU.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 8-PDIP
Tere 10MHz Raupapa AVR® ATtiny
Rahi RAM 64 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 1KB (512 x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Ētahi Ingoa ATTINY13V10PU Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 6
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 64 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 1KB (512 x 16) FLASH 8-PDIP Raraunga Raraunga A/D 4x10b