ATSAMR21G18A-MF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATSAMR21G18A-MF
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 48-VFQFN
Ngā Rauemi: 1.ATSAMR21G18A-MF.pdf2.ATSAMR21G18A-MF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
416 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATSAMR21G18A-MF
Tau Wae ATSAMR21G18A-MF Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 48-VFQFN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18544 pcs Pepa Raraunga 1.ATSAMR21G18A-MF.pdf2.ATSAMR21G18A-MF.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.6 V Momo TxRx + MCU
Raupapa SMART™ SAM R21 Ngā Waehere Serial I²C, SPI, UART, USART, USB
Whakaaroaro -99dBm RF Family / Paerewa General ISM < 1GHz
Tuhinga - Mana - Whakaputa 4dBm
Packaging Tray Paa / Case 48-VFQFN Exposed Pad
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakatika O-QPSK Rahi Mahara 256kB Flash, 32kB SRAM
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
GPIO 28 Rautanga 2.4GHz
Whakaahuatanga Taipitopito IC RF TxRx + MCU General ISM Tau Raraunga (Max) 250kbps
Anei - Whakawhiti 7.2mA ~ 13.8mA I teie nei - Te fariiraa 11.3mA ~ 11.8mA