ATSAMR21G18-MR210UAT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATSAMR21G18-MR210UAT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATSAMR21G18-MR210UAT
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua 42 PIN SAMR21 2.4GHZ 15.4 MODULE
Ngā Rauemi: ATSAMR21G18-MR210UAT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATSAMR21G18-MR210UAT
Tau Wae ATSAMR21G18-MR210UAT Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga 42 PIN SAMR21 2.4GHZ 15.4 MODULE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7664 pcs Pepa Raraunga ATSAMR21G18-MR210UAT.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.6 V Whakamahia IC / Wahanga -
Raupapa - Ngā Waehere Serial I²C, SPI, UART
Whakaaroaro -98dBm RF Family / Paerewa 802.15.4
Tuhinga Zigbee® Mana - Whakaputa 3.5dBm
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case Module
Ētahi Ingoa ATSAMR21G18-MR210UATCT Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakatika - Rahi Mahara 4MB Flash
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautanga 2.4GHz Raraunga Raraunga -
Anei - Whakawhiti 10mA I teie nei - Te fariiraa 10mA