ATMEGA644-20MUR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATMEGA644-20MUR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44VQFN
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATMEGA644-20MUR
Tau Wae ATMEGA644-20MUR Kaihanga Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 23592 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) FLASH Tuhinga o mua - Breakdown 44-VQFN (7x7)
Raupapa AVR® ATmega RoHS Tūnga Digi-Reel®
Te Whakaora Whakaora (trr) 20MHz E hiahia ana Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Momo Momo Ratonga 64KB (32K x 16) Rahi Motu Ratonga I²C, SPI, UART/USART
Ko te poari 44-VFQFN Exposed Pad Ētahi Ingoa 1611-ATMEGA644-20MURDKR
Oscillator Momo A/D 8x10b Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Pūnaha Mahi AVR Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Waehanga Kaihanga ATMEGA644-20MUR
Whakaahua nui AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 64KB (32K x 16) FLASH 44-VQFN (7x7) Whakaahuatanga IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44VQFN
Raraunga Raraunga SRAM 2K x 8 Raraunga Raraunga 2.7 V ~ 5.5 V