ATMEGA644-20AUR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA644-20AUR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATMEGA644-20AUR
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44TQFP
Ngā Rauemi: 1.ATMEGA644-20AUR.pdf2.ATMEGA644-20AUR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATMEGA644-20AUR
Tau Wae ATMEGA644-20AUR Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 23240 pcs Pepa Raraunga 1.ATMEGA644-20AUR.pdf2.ATMEGA644-20AUR.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-TQFP (10x10)
Tere 20MHz Raupapa AVR® ATmega
Rahi RAM 4K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 64KB (32K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 44-TQFP
Ētahi Ingoa ATMEGA644-20AUR-ND
ATMEGA644-20AURTR
ATMEGA64420AUR
Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 32
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 2K x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 64KB (32K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10) Raraunga Raraunga A/D 8x10b