ATMEGA165-16AU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA165-16AU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATMEGA165-16AU
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 16KB FLASH 64TQFP
Ngā Rauemi: 1.ATMEGA165-16AU.pdf2.ATMEGA165-16AU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATMEGA165-16AU
Tau Wae ATMEGA165-16AU Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5916 pcs Pepa Raraunga 1.ATMEGA165-16AU.pdf2.ATMEGA165-16AU.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 64-TQFP (14x14)
Tere 16MHz Raupapa AVR® ATmega
Rahi RAM 1K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 16KB (8K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 64-TQFP
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 54 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 512 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 16KB (8K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14) Raraunga Raraunga A/D 8x10b