ATMEGA164PV-10PU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ATMEGA164PV-10PU
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 16KB FLASH 40DIP
Ngā Rauemi: ATMEGA164PV-10PU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ATMEGA164PV-10PU
Tau Wae ATMEGA164PV-10PU Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 28000 pcs Pepa Raraunga ATMEGA164PV-10PU.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 40-PDIP
Tere 10MHz Raupapa AVR® ATmega
Rahi RAM 1K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 16KB (8K x 16) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Ētahi Ingoa ATMEGA164PV10PU Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 32
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 512 x 8
Whakaahuatanga Taipitopito AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 16KB (8K x 16) FLASH 40-PDIP Raraunga Raraunga A/D 8x10b