AT94S10AL-25BQI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT94S10AL-25BQI
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC FPSLIC 10K GATE 144LQFP
Ngā Rauemi: AT94S10AL-25BQI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT94S10AL-25BQI
Tau Wae AT94S10AL-25BQI Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5652 pcs Pepa Raraunga AT94S10AL-25BQI.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 144-LQFP (20x20)
Tere 25MHz Raupapa FPSLIC®
Papatono SRAM Bytes 20K-32K Packaging Tray
Paa / Case 144-LQFP Tae Mahi -40°C ~ 85°C