AT94S10AL-25BQC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT94S10AL-25BQC
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC FPSLIC 10K GATE 144LQFP
Ngā Rauemi: AT94S10AL-25BQC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT94S10AL-25BQC
Tau Wae AT94S10AL-25BQC Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5972 pcs Pepa Raraunga AT94S10AL-25BQC.pdf
Tuhinga o mua 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 144-LQFP (20x20)
Tere 25MHz Raupapa FPSLIC®
Papatono SRAM Bytes 20K-32K Packaging Tray
Paa / Case 144-LQFP Tae Mahi 0°C ~ 70°C