AT91M55800A-33CJ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT91M55800A-33CJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT91M55800A-33CJ
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT ROMLESS 176LFBGA
Ngā Rauemi: 1.AT91M55800A-33CJ.pdf2.AT91M55800A-33CJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT91M55800A-33CJ
Tau Wae AT91M55800A-33CJ Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 10277 pcs Pepa Raraunga 1.AT91M55800A-33CJ.pdf2.AT91M55800A-33CJ.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 176-BGA (13x13)
Tere 33MHz Raupapa AT91
Rahi RAM 8K x 8 Momo Momo Ratonga ROMless
Rahi Motu Ratonga - Nga Papahanga Reo POR, WDT
Packaging Tray Paa / Case 176-LFBGA
Ētahi Ingoa AT91M55800A33CJ Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 58
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito ARM7® AT91 Microcontroller IC 16/32-Bit 33MHz ROMless 176-BGA (13x13) Raraunga Raraunga A/D 8x10b; D/A 2x10b