AT91M55800A-33CI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT91M55800A-33CI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT91M55800A-33CI
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT ROMLESS 176LFBGA
Ngā Rauemi: 1.AT91M55800A-33CI.pdf2.AT91M55800A-33CI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT91M55800A-33CI
Tau Wae AT91M55800A-33CI Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5671 pcs Pepa Raraunga 1.AT91M55800A-33CI.pdf2.AT91M55800A-33CI.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 176-BGA (13x13)
Tere 33MHz Raupapa AT91
Rahi RAM 8K x 8 Momo Momo Ratonga ROMless
Rahi Motu Ratonga - Nga Papahanga Reo POR, WDT
Packaging Tray Paa / Case 176-LFBGA
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 58 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito ARM7® AT91 Microcontroller IC 16/32-Bit 33MHz ROMless 176-BGA (13x13) Raraunga Raraunga A/D 8x10b; D/A 2x10b