AT89S8253-24JU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT89S8253-24JU
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 12KB FLASH 44PLCC
Ngā Rauemi: AT89S8253-24JU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT89S8253-24JU
Tau Wae AT89S8253-24JU Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 47101 pcs Pepa Raraunga AT89S8253-24JU.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-PLCC (16.59x16.59)
Tere 24MHz Raupapa 89S
Rahi RAM 256 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 12KB (12K x 8) Nga Papahanga Reo POR, WDT
Packaging Tube Paa / Case 44-LCC (J-Lead)
Ētahi Ingoa AT89S825324JU Oscillator Momo External
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 32
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 2K x 8
Whakaahuatanga Taipitopito 8051 89S Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 12KB (12K x 8) FLASH 44-PLCC (16.59x16.59) Raraunga Raraunga -