AT89S8253-24JI
Hua Hua
Tau Wae: AT89S8253-24JI
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 12KB FLASH 44PLCC
Ngā Rauemi: AT89S8253-24JI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT89S8253-24JI
Tau Wae AT89S8253-24JI Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4225 pcs Pepa Raraunga AT89S8253-24JI.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-PLCC (16.59x16.59)
Tere 24MHz Raupapa 89S
Rahi RAM 256 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 12KB (12K x 8) Nga Papahanga Reo POR, WDT
Packaging Tube Paa / Case 44-LCC (J-Lead)
Oscillator Momo External Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 32 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rae EEPROM 2K x 8
Whakaahuatanga Taipitopito 8051 89S Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 12KB (12K x 8) FLASH 44-PLCC (16.59x16.59) Raraunga Raraunga -