AT89LP51RD2-20PU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT89LP51RD2-20PU
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 64KB FLASH 40DIP
Ngā Rauemi: 1.AT89LP51RD2-20PU.pdf2.AT89LP51RD2-20PU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT89LP51RD2-20PU
Tau Wae AT89LP51RD2-20PU Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 27746 pcs Pepa Raraunga 1.AT89LP51RD2-20PU.pdf2.AT89LP51RD2-20PU.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.4 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 40-PDIP
Tere 20MHz Raupapa 89LP
Rahi RAM 2.25K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 64KB (64K x 8) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tube Paa / Case 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Ētahi Ingoa AT89LP51RD220PU Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 37
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito 8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 64KB (64K x 8) FLASH 40-PDIP Raraunga Raraunga A/D 7x10b