AT89LP51RD2-20AU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT89LP51RD2-20AU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT89LP51RD2-20AU
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 64KB FLASH 44TQFP
Ngā Rauemi: 1.AT89LP51RD2-20AU.pdf2.AT89LP51RD2-20AU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT89LP51RD2-20AU
Tau Wae AT89LP51RD2-20AU Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 27893 pcs Pepa Raraunga 1.AT89LP51RD2-20AU.pdf2.AT89LP51RD2-20AU.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.4 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 44-TQFP (10x10)
Tere 20MHz Raupapa 89LP
Rahi RAM 2.25K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 64KB (64K x 8) Nga Papahanga Reo Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 44-TQFP
Ētahi Ingoa AT89LP51RD220AU Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 40
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito 8051 89LP Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 64KB (64K x 8) FLASH 44-TQFP (10x10) Raraunga Raraunga A/D 7x10b