AT89C1051U-24SC
Hua Hua
Tau Wae: AT89C1051U-24SC
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 1KB FLASH 20SOIC
Ngā Rauemi: AT89C1051U-24SC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT89C1051U-24SC
Tau Wae AT89C1051U-24SC Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5375 pcs Pepa Raraunga AT89C1051U-24SC.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4 V ~ 6 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-SOIC
Tere 24MHz Raupapa 89C
Rahi RAM 64 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 1KB (1K x 8) Nga Papahanga Reo LED
Packaging Tube Paa / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Oscillator Momo Internal Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Tau o I / O 15 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito 8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 24MHz 1KB (1K x 8) FLASH 20-SOIC Raraunga Raraunga -