AT89C1051U-12PI
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT89C1051U-12PI
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 1KB FLASH 20DIP
Ngā Rauemi: AT89C1051U-12PI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT89C1051U-12PI
Tau Wae AT89C1051U-12PI Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 5717 pcs Pepa Raraunga AT89C1051U-12PI.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 6 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-PDIP
Tere 12MHz Raupapa 89C
Rahi RAM 64 x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 1KB (1K x 8) Nga Papahanga Reo LED
Packaging Tube Paa / Case 20-DIP (0.300", 7.62mm)
Ētahi Ingoa AT89C1051U12PI Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 15
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito 8051 89C Microcontroller IC 8-Bit 12MHz 1KB (1K x 8) FLASH 20-PDIP