AT45DB041A-TC-2.5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT45DB041A-TC-2.5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT45DB041A-TC-2.5
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC FLASH 4M SPI 10MHZ 28TSOP
Ngā Rauemi: AT45DB041A-TC-2.5.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT45DB041A-TC-2.5
Tau Wae AT45DB041A-TC-2.5 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC FLASH 4M SPI 10MHZ 28TSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4011 pcs Pepa Raraunga AT45DB041A-TC-2.5.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 10ms Tuhinga o mua 2.5 V ~ 3 V
Hangarau FLASH Pūrere Pūrere Whakarato 28-TSOP
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 28-TSSOP (0.465", 11.80mm Width) Ētahi Ingoa AT45DB041ATC2.5
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TC) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Momo Rangi Non-Volatile
Rahi Mahara 4Mb (264 Bytes x 2048 pages) Atanga Waehere SPI
Hōputu Pūmahara FLASH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Whakaahuatanga Taipitopito FLASH Memory IC 4Mb (264 Bytes x 2048 pages) SPI 10MHz 28-TSOP Whero Whero 10MHz