AT45DB041A-RC-2.5
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT45DB041A-RC-2.5
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC FLASH 4M SPI 10MHZ 28SOIC
Ngā Rauemi: AT45DB041A-RC-2.5.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT45DB041A-RC-2.5
Tau Wae AT45DB041A-RC-2.5 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC FLASH 4M SPI 10MHZ 28SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5783 pcs Pepa Raraunga AT45DB041A-RC-2.5.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 10ms Tuhinga o mua 2.5 V ~ 3 V
Hangarau FLASH Pūrere Pūrere Whakarato 28-SOIC
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 28-SOIC (0.342", 8.69mm Width) Ētahi Ingoa AT45DB041ARC2.5
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TC) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year) Momo Rangi Non-Volatile
Rahi Mahara 4Mb (264 Bytes x 2048 pages) Atanga Waehere SPI
Hōputu Pūmahara FLASH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Whakaahuatanga Taipitopito FLASH Memory IC 4Mb (264 Bytes x 2048 pages) SPI 10MHz 28-SOIC Whero Whero 10MHz