AT27C020-55TU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT27C020-55TU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT27C020-55TU
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EPROM 2M PARALLEL 32TSOP
Ngā Rauemi: AT27C020-55TU.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT27C020-55TU
Tau Wae AT27C020-55TU Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 4066 pcs Pepa Raraunga AT27C020-55TU.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EPROM - OTP Pūrere Pūrere Whakarato 32-TSOP
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case 32-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TC)