AT27C020-55PU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
AT27C020-55PU Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT27C020-55PU
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EPROM 2M PARALLEL 32DIP
Ngā Rauemi: AT27C020-55PU.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT27C020-55PU
Tau Wae AT27C020-55PU Kaihanga Micrel / Microchip Technology
He Rahinga Kei te wātea 41949 pcs Pepa Raraunga AT27C020-55PU.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi - Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EPROM - OTP Pūrere Pūrere Whakarato 32-DIP
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 32-DIP (0.600", 15.24mm) Ētahi Ingoa AT27C02055PU
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TC) Momo Tae Through Hole