AT24C1024B-TH25-T
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT24C1024B-TH25-T
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 1M I2C 1MHZ 8TSSOP
Ngā Rauemi: AT24C1024B-TH25-T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT24C1024B-TH25-T
Tau Wae AT24C1024B-TH25-T Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 1M I2C 1MHZ 8TSSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5741 pcs Pepa Raraunga AT24C1024B-TH25-T.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 5ms Tuhinga o mua 2.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-TSSOP
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Ētahi Ingoa AT24C1024B-TH25-T-ND
AT24C1024B-TH25-TTR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Non-Volatile
Rahi Mahara 1Mb (128K x 8) Atanga Waehere I²C
Hōputu Pūmahara EEPROM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 1Mb (128K x 8) I²C 1MHz 550ns 8-TSSOP Whero Whero 1MHz