AT24C1024B-PU25
Hua Hua
Tau Wae: AT24C1024B-PU25
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 1M I2C 1MHZ 8DIP
Ngā Rauemi: AT24C1024B-PU25.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT24C1024B-PU25
Tau Wae AT24C1024B-PU25 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 1M I2C 1MHZ 8DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5982 pcs Pepa Raraunga AT24C1024B-PU25.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 5ms Tuhinga o mua 2.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-PDIP
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 8-DIP (0.300", 7.62mm) Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 1Mb (128K x 8)
Atanga Waehere I²C Hōputu Pūmahara EEPROM
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 1Mb (128K x 8) I²C 1MHz 550ns 8-PDIP
Whero Whero 1MHz Tau Wae Tuakiri AT24C1024