AT24C02AN-10SC-2.5
Hua Hua
Tau Wae: AT24C02AN-10SC-2.5
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8SOIC
Ngā Rauemi: AT24C02AN-10SC-2.5.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT24C02AN-10SC-2.5
Tau Wae AT24C02AN-10SC-2.5 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5250 pcs Pepa Raraunga AT24C02AN-10SC-2.5.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 5ms Tuhinga o mua 2.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa AT24C02AN-10SC2.5
AT24C02AN10SC2.5
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Non-Volatile
Rahi Mahara 2Kb (256 x 8) Atanga Waehere I²C
Hōputu Pūmahara EEPROM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 2Kb (256 x 8) I²C 400kHz 900ns 8-SOIC Whero Whero 400kHz
Tau Wae Tuakiri AT24C02 Wā Uru 900ns
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AT24C02A-10TU-2.7
AT24C02A-10TU-2.7
Kaihanga: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga: IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8TSSOP
I roto i te taonga: 5545 pcs
Tikiake: AT24C02A-10TU-2.7.pdf
RFQ
AT24C02AN-10SC-2.7
AT24C02AN-10SC-2.7
Whakaahuatanga: IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8SOIC
I roto i te taonga: 5374 pcs
Tikiake: AT24C02AN-10SC-2.7.pdf
RFQ
AT24C02AN-10SC
AT24C02AN-10SC