AT24C02A-10TU-2.7
Hua Hua
Tau Wae: AT24C02A-10TU-2.7
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8TSSOP
Ngā Rauemi: AT24C02A-10TU-2.7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT24C02A-10TU-2.7
Tau Wae AT24C02A-10TU-2.7 Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 2K I2C 400KHZ 8TSSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5545 pcs Pepa Raraunga AT24C02A-10TU-2.7.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 5ms Tuhinga o mua 2.7 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-TSSOP
Raupapa - Packaging Tube
Paa / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Rangi Non-Volatile Rahi Mahara 2Kb (256 x 8)
Atanga Waehere I²C Hōputu Pūmahara EEPROM
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 2Kb (256 x 8) I²C 400kHz 900ns 8-TSSOP
Whero Whero 400kHz Tau Wae Tuakiri AT24C02