25LC1024T-E/SM
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25LC1024T-E/SM
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 1M SPI 20MHZ 8SOIJ
Ngā Rauemi: 25LC1024T-E/SM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25LC1024T-E/SM
Tau Wae 25LC1024T-E/SM Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 1M SPI 20MHZ 8SOIJ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 27493 pcs Pepa Raraunga 25LC1024T-E/SM.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 6ms Tuhinga o mua 2.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIJ
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Ētahi Ingoa 25LC1024T-E/SMCT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Momo Rangi Non-Volatile
Rahi Mahara 1Mb (128K x 8) Atanga Waehere SPI
Hōputu Pūmahara EEPROM Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 1Mb (128K x 8) SPI 20MHz 8-SOIJ
Whero Whero 20MHz