25LC1024-I/WF16K
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25LC1024-I/WF16K
Kaihanga / Waitohu: Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga hua IC EEPROM 1M SPI 20MHZ WAFER
Ngā Rauemi: 25LC1024-I/WF16K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25LC1024-I/WF16K
Tau Wae 25LC1024-I/WF16K Kaihanga Micrel / Microchip Technology
Whakaahuatanga IC EEPROM 1M SPI 20MHZ WAFER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4577 pcs Pepa Raraunga 25LC1024-I/WF16K.pdf
Tuhia te Waa Takawaenga - Kupu, Whārangi 6ms Tuhinga o mua 2.5 V ~ 5.5 V
Hangarau EEPROM Pūrere Pūrere Whakarato Die
Raupapa - Packaging Tray
Paa / Case Die Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Momo Tae Surface Mount Momo Rangi Non-Volatile
Rahi Mahara 1Mb (128K x 8) Atanga Waehere SPI
Hōputu Pūmahara EEPROM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito EEPROM Memory IC 1Mb (128K x 8) SPI 20MHz Die Whero Whero 20MHz