UF15PC12-BTLR
MechatronicsMechatronics
UF15PC12-BTLR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UF15PC12-BTLR
Kaihanga / Waitohu: Mechatronics
Whakaahuatanga hua FAN AXIAL 172X150X51MM 115VAC
Ngā Rauemi: 1.UF15PC12-BTLR.pdf2.UF15PC12-BTLR.pdf3.UF15PC12-BTLR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UF15PC12-BTLR
Tau Wae UF15PC12-BTLR Kaihanga Mechatronics
Whakaahuatanga FAN AXIAL 172X150X51MM 115VAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whānui 51.00mm Taumaha 1.8 lbs (816.5g)
Waahi Ngaohiko - Putanga - Kua tohua 115VAC
Whakamutunga 4 Terminals Tumanako Tohu 0.220 in H2O (54.8 Pa)
Rahi / Rahi Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H Raupapa UF15P
RPM 1700 RPM Mana (Watts) 31.00W
Tae Mahi -40 ~ 158°F (-40 ~ 70°C) Poaka 37.0 dB(A)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Tae Aluminum
Tuhinga - Tae Polybutylene Terephthalate (PBT) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Permanent Split Capacitor Motor Momo Pene Tubeaxial
Whakatauranga onamata 0.150A He momo kai Ball